Košík je prázdný

Kurzy na míru

Kurzy se slevou

Tvorba www stránek

 

Tvorba www stránek základní (HTML a Freeware)

Tvorba www stránek pokračovací (HTML a Freeware)

Adobe DreamWeaver

 

SEO - optimalizace www stránek

Správa PPC kampaní základní

Správa PPC kampaní pokračovací

     

 

 

 

Facebook stránky Plus

Sociální sítě pro drobné podnikatele

  Joomla!
     

Kategorie Tvorba www stránek nabízí jak kurz tvorby webových prezentací, tak jejich efektivní správy a optimalizace pro vyhledavače (SEO - Search Engine Optimization). Právě schopnost optimalizovat stránky (vhodně distribuovat klíčová slova, používat friendly URL adresy, zpětné odkazy apod.) má rozhodující vliv na pořadí ve výpisech výsledků z vyhledavačů, a tím i na dostupnost vašeho webu pro zákazníky. Nově také nabízíme kurz Sociální sítě pro drobné podnikatele, na kterém Vás naučíme základní možnosti vlastní propagace na internetu.

Dále si můžete vybrat kurz práce s aplikací Adobe DreamWeaver, vhodnou pro tvorbu www stránek s respektem k obvyklým standardům a konečně kurz Joomla, který Vás seznámí se stále populárnějším volně stažitelným redakčním systémem, jehož možnosti Vás příjemně překvapí.

Pokud se tvorbě webů a jejich Seo optimalizaci již věnujete mohli by Vás zaujmout kurzy: Správa PPC kampaní pro začátečníky a Správa PPC kampaní pro pokročilé, nebo kurz Facebook stránky Plus.

Nově máme také v nabídce komplexní řešení - web na míru

V této kategorii nejsou žádné články. Jsou-li na stránce zobrazeny podkategorie, mohou obsahovat články.