Košík je prázdný

Kurzy na míru

Nezařazené kurzy

Záčínáte s počítačem, nebo máte nový operační systém Windows 7? Pak by Vás mohl zaujmout kurz Windows 7 + Internet. Pro začátečníky také doporučujeme týdenní kurz Kancelářské minimum, který obsahuje práci s operačním systémem Windows, ale také základní ovládání progragramů MS Word a MS Excel.

Ti z vás, kteří analyzují soubory dat a zpracovávají statistické výstupy, ocení kurz Statistické zpracování dat na PC. Jestli jsou vaším denním chlebem naopak struktury, harmonogramy, schémata a jiné prvky manažerské infografiky, nepřehlédněte kurz MS Visio. Nově jsme také zařadili do nabídky kurz pro Lotus Notes.

 

V kategorii nezařazené grafické kurzy nabízíme například kurz Adobe Acrobat pro tvorbu a úpravu PDF dokumentů. Pro tvorbu efektivních webových stránek, či bannerů je určen kurz Adobe Animate. Pro zájemce o profesionální práci s grafickými formáty, pro něž představuje komerční software příliš velký náklad, nabízíme komplexní kurz - Grafikem s freewarem. V rámci uvedené kategorie si můžete rovněž zvolit kurz digitální fotografie, kde se seznámíte nejen s digitálním fotoaparátem, ale dozvíte se, jak pořizovat kvalitní snímky, jejichž případná úprava bude o to snazší.

Zadat poptávku po firemním online kurzu