Pro koho je projekt určený? Prakticky úplně pro každého!

• Kdo se jej může účastnit?
  • Zaměstnanci
  • OSVČ - osoby samostatně výdělečně činné
  • Matky a otcové na rodičovské dovolené
  • Studenti vysokých škol
  • Zaměstnanci firem s omezeným rozpočtem na vzdělávání
  • Nezaměstnaní

Strana 2 / 5

Jaké kurzy ALTUS TC v rámci tohoto programu nabízí?

V nabídce máme nyní první online kurzy MS Office, u kterých jsou již zveřejněny srpnové termíny.
Naleznete je na v sekci Jsem v kurzu nebo přímo zde: www.pcskoleni.cz/jsem-v-kurzu-online-kurzy
POZOR:
Na stránkách www.pcskoleni.cz je zveřejněna také „komerční“ nabídka kurzů, které však do tohoto programu nespadají. V případě, že byste se chtěli účastnit jiného typu školení, napište nám to v registračním Formuláři pro zájemce, který jsme pro Vás připravili v následujících částech. Nabídku budeme podle Vašich preferencí průběžně doplňovat.

Obecně však platí, že minimální časový rozsah každého kurzu je stanoven poskytovatelem dotace na 16 vyučovacích hodin a jedinou podmínkou pro proplacení kurzovného je absolvování kurzu v plném rozsahu! Pokud neabsolvujete kurz celý, Úřad práce Váš příspěvek neproplatí. V takovém případě ztratí platnost také Voucher, který Vám vystavíme po přijetí úhrady faktury za Vaši spoluúčast, která činí 18% z celkové částky. O Voucheru se více dozvíte v následující části.

Strana 3 / 5

Formulář pro zájemce

Pokud jste došli až sem, všem předchozím informacím jste rozuměli a máte opravdový zájem a motivaci se do projektu zařadit a účastnit se našich kurzů zdarma, prosíme Vás o vyplnění následujícího Nezávazného formuláře pro zájemce:

V něm nám sdělte, jaké typy školení byste pro své účely využili, v jakých termínech a časech by Vám výuka nejlépe vyhovovala a také, zda preferujete kurzy v prezenční, nebo v online formě.
Budeme se snažit, abychom Vašim požadavkům vyhověli.

"Každý má silnou stránku. OdhAL TU Svou s námi!"

Jméno a příjmení
Společnost
Jakého produktu / produktů se Vaše poptávka týká?
Další specifikace poptávky (počet školených osob, délka kurzu, místo realizace...)
Ochrana proti SPAMu
 Opište text z obrázku

Strana 5 / 5

Postup podání žádosti – přihlášení na kurz.

Na kurz je možné se přihlásit nejpozději 30 kalendářních dnů před jeho zahájením!
Pokud již máte vybraný vhodný typ školení, budete se muset přihlásit do aplikace MPSV, a to buď prostřednictvím osobní datové schránky nebo Identity občana.  V případě potřeby Vám s tímto krokem poradíme!
Vyplňte a odešlete přihlášku online, opět Vám rádi poskytneme pomoc, pokud budete potřebovat.
Po schválení Úřadem práce uvidíte ve svém účtu v Portálu MPSV potvrzení s informacemi o výši a podmínkách úhrady.
Uhradíte povinnou spoluúčast (18% z ceny kurzu). Finanční spoluúčast je povinná, stanovil ji poskytovatel dotace a my nemáme žádnou možnost tato pravidla změnit!
Ve stejné hodnotě Vaší spoluúčasti Vám však obratem věnujeme Voucher na další naše služby.
Absolvujete úspěšně celý kurz.
Po úspěšném dokončení kurzu od nás obdržíte certifikát.
Voucher můžete následně uplatnit buď na další individuální vzdělávání, nebo obdržíte celou jeho hodnotu zpět na Váš účet formou refundace Voucheru.

Strana 4 / 5

Informace pro zájemce:

Společnost ALTUS Training Center Vám jako jediná umožní účast na kurzech digitální gramotnosti ZCELA ZDARMA!
Musíte pro to splnit pouze jedinou podmínku, kterou je absolvování kurzu v jeho celém rozsahu – tedy alespoň 16 vyučovacích hodin.
Každému registrovanému zájemci o účast v projektu poskytneme maximální součinnost a podporu s administrativou a s jeho přihlášením do projektu.
Na následujících stránkách se postupně a přehledně dozvíte, jakým způsobem se na kurzy ZDARMA přihlásit, jaké jsou podmínky a požadavky k Vašemu přijetí do projektu.
Prosíme, věnujte informacím Vaši veškerou pozornost, jsou opravdu důležité!

Pokud byste si v jakékoliv fázi nebyli jisti, neváhejte nás, prosím, kontaktovat.

Strana 1 / 5

POKRAČOVAT