Košík je prázdný

Kurzy na míru

OnLine kurzy

Tvorba www stránek

 

Tvorba a správa webu - HTML a Freeware I.

Tvorba a správa webu - HTML a Freeware II.

Adobe DreamWeaver

 

SEO - optimalizace www stránek

Správa PPC kampaní základní

Správa PPC kampaní pro pokročilé

     

 

 

 

Facebook stránky Plus

Sociální sítě pro drobné podnikatele

  Joomla - redakční systém!
     

Kategorie Tvorba www stránek nabízí jak kurz tvorby webových prezentací, tak jejich efektivní správy a optimalizace pro vyhledavače (SEO - Search Engine Optimization). Právě schopnost optimalizovat stránky (vhodně distribuovat klíčová slova, používat friendly URL adresy, zpětné odkazy apod.) má rozhodující vliv na pořadí ve výpisech výsledků z vyhledavačů, a tím i na dostupnost vašeho webu pro zákazníky. Nově také nabízíme kurz Sociální sítě pro drobné podnikatele, na kterém Vás naučíme základní možnosti vlastní propagace na internetu.

Dále si můžete vybrat kurz práce s aplikací Adobe DreamWeaver, vhodnou pro tvorbu www stránek s respektem k obvyklým standardům a konečně kurz Joomla, který Vás seznámí se stále populárnějším volně stažitelným redakčním systémem, jehož možnosti Vás příjemně překvapí.

Pokud se tvorbě webů a jejich Seo optimalizaci již věnujete mohli by Vás zaujmout kurzy: Správa PPC kampaní pro začátečníky a Správa PPC kampaní pro pokročilé, nebo kurz Facebook stránky Plus.

Nově máme také v nabídce komplexní řešení - web na míru

V této kategorii nejsou žádné články. Jsou-li na stránce zobrazeny podkategorie, mohou obsahovat články.